Spokojenost klientů je naší vizitkou

Naším přáním je být vaším stabilním partnerem při řešení potřeb vašeho bydlení. Klíčem k tomuto úspěchu je dlouhodobá spokojenost našich klientů. Vždy tedy maximalizujeme své úsilí, abychom mohli splnit Vaše přání. Největší odměnou a naplněním je pro nás vidět, jak se vaše sny stávají skutečností.

Co o nás říkají klienti


Jako mladá a svobodná jsem si kdysi vzala hypotéku na bydlení. Situace se časem změnila a v době, kdy mi končila fixace úrokové sazby, jsem byla na mateřské. Stávající úvěr byl nevýhodný, tak jsem ho chtěla refinancovat na aktuální výhodnější podmínky na trhu. Bohužel, pro ženu na rodičovské, a s manželem se zahraničním příjmem, na mě ve všech bankách koukali jak na někoho bez příjmu a bez hodnoty. Pak jsem objevila Jirku Zemana z Hypotečního centra. Moc jsem nevěřila, že by se mohlo najít řešení pro refinancování mé hypotéky. Ale pan Zeman to dokázal. Úrokovou sazbu nám snížil téměř o 2% a splátka je nižší o polovinu. Ušetřil nám několik tisíc měsíčně. Hned se nám lépe dýchá. Pokud váháte jestli vám pan Zeman dokáže pomoci, já už nemám pochyb. Podle mého dokáže nemožné a já ho mohu jen vřele doporučit.

Kateřina TurzováBratislava, SK

V době,kdy jsem se o p. Zemanovi a jeho službách finančního poradce dozvěděla, jsem řešila své finanční karamboly....díky našemu seznámení jsem zjistila a naučila se, jak takové finanční nevýhodné zátěže - úvěry, půjčky, pojistky - řešit a na co si příště dát pozor, čeho se vyvarovat. Díky tomu jsem také vyřešila nevýhodné úrazové pojištění mého syna a založila nové jak pro syna,které jsme sice naneštěstí využili velmi brzy, ale díky kterému se léčba stala příjemnější, tak i pro mne a díky tomu mám i klidnější spaní. Pokud budete potřebovat poradit a tápete stejně jako já ve finančních produktech, doporučuji služby p. Zemana využít, a díky poskytnutým informacím si život udělat příjemnější.

Ivana Kočišovámajitelka salónu s oděvy, Frýdek-Místek

S panem Cábem jsme byli při vyřizování hypotečního úvěru maximálně spokojeni. Vždy vystupoval a stále vystupuje s ochotou, vše se snaží řešit okamžitě a vždy co nejvýhodněji pro klienty tzn. pro nás. Při uzavření hypotečního úvěru nám nejprve navrhnul několik variant, u kterých nám vždy řekl všechna pro a proti. Následně nám dal dostatek času, abychom si vše sami promysleli a rozhodli se dle vlastního uvážení. I přes komplikace, které vznikaly hlavně z naší strany, se vždy choval ochotně a snažil se najít nejvýhodnější a zároveň nejrychlejší řešení. Pana Cába považuji za odborníka, který se snaží lidem OPRAVDU pomoci ve světě financí, který je v dnešní době dosti složitý a pro běžného občana značně nepřehledný. Na základě této zkušenosti s panem Cábem nadále spolupracujeme. Řeší nám veškeré smlouvy týkající se jak pojištění bydlení tak i pojištění celé rodiny.

Manželé Debowski

Při výběru poradce v oblasti hypotečních úvěrů jsme měli v úvodu schůzky hned s několika hypotečními makléři. Jelikož p. Cáb na nás působil jako velmi seriózní člověk, který má zainteresovaný přístup s ohledem na reálnou finanční analýzu klienta, ujistili jsme se, že spolupráce s ním bude ta správná. V průběhu vyhodnocování nabídek bankovních ústavů nám byl p. Cáb operativně nápomocen, odpověděl nám na všechny dotazy, společně jsme procházeli detaily smlouvy a její podmínky. Vnímali jsme, že prioritou p. Cába je zajistit pro nás co nejvýhodnější podmínky hypotečního úvěru bez skrytých poplatků. Velmi jsme ocenili možnost flexibity p. Cába, jelikož jsme bez problému našli vždy termín a místo pro schůzku. Administrativa spojená s vyřízením hypotečního úvěru byla z naší strany minimální. Pan Cáb za nás podklady obstarával a nabídl nám i své služby “spoludozorování” čerpání hypotečního úvěru, což jsme uvítali.

Kozinovi

Můj poradce, pan Karol Cáb, mi velice pomohl při řešení financování nového bydlení. Byl velice ochotný a vše se mnou dopodrobna probral a vysvětlil. Kromě toho neřešil jenom pouhé financování, ale také se zapojil do jednání s realitní kanceláři, od které jsem nemovitost kupoval. Ze zkušenosti můžu říct, že je vybaven výbornými znalostmi ve svém oboru a je člověkem na pravém místě. Můžu jenom doporučit.

Ing. Patrik HůlaKopřivnice

Pana Karola Cába jsme poznali na doporučení našich známých a udělali jsme dobře. Pan Karol Cáb je mužem na svém místě, velice vnímavý, dokáže se vžít do situace klienta, velice trpělivě naslouchat jeho přáním a požadavkům. Je precizní, korektní v jednání, vždy dochvilný a připravený na situaci, kterou potřebuje klient řešit. S jeho přístupem jsme byli velice spokojeni a můžeme všem dalším klientům jen doporučit. Jednání s ním je velice příjemné a je na každou schůzku velice dobře připraven a hlavně, vždy ví o čem mluví, zkrátka, je to profesionál.

Radmila a Pavel Pístecký

Při vyřizování hypotéky na koupi domu mi pan Cáb poskytl veškerý servis. Provedl finanční analýzu mých potřeb, zjistil nabídky různých bank a pomohl mi vybrat vhodný produkt. Zajistil zástavní a hypoteční smlouvu, pohlídal termíny, ve kterých bylo třeba dodat dokumenty potřebné k načerpání hypotéky. Pomohl mi také vybrat vhodné pojištění nemovitosti i mé osoby. Úzce spolupracoval s realitním makléřem, takže koupe nemovitosti proběhla hladce a bez problémů. Tímto panu Cábovi a celému Hypotečnímu centru děkuji.

Mgr. Irena Kašubováučitelka, Kopřivnice

Předem bych chtěl říci, že vždy, když jsem slyšel "finanční poradce", vzbuzovalo to ve mne spíše nedůvěru, než abych z toho cítil něco pozitivního... Ale jen do doby, než jsem se setkal s panem Cábem z Hypotečního centra v Novém Jičíně. Pomohl mi refinancovat hypotéku a jsem velmi spokojen. Dokázal to ve velmi krátké době a za výhodných podmínek. Když jsem se byl zeptat v jiných peněžních ústavech, nebyl mi nikdo schopen pomoci. Cením si především jeho profesionální a lidský přístup, znalostí v daných věcech a v neposlední řadě i dochvilnosti. Za sebe a mou rodinu mohu jen doporučit.

Jiří Filippodnikatel, Nový Jičín

Chtěl bych tímto poděkovat za Váš přístup, ochotu a profesionální jednání v řešení našeho financování bytu. Na základě velmi kladné reference od p. Červenky jsme se rozhodli svěřit starost o financování bytu do vašich rukou. A rozhodli jsme se více než dobře. Z vaší strany se nám dostalo veškerého vysvětlení k daným produktům. Dále můžeme s partnerkou vaše služby doporučit.

Lukáš Vacamanažer, Frýdek-Místek

Úvěr úspěšně ukončen, nyní probíhá čerpání úvěru. Momentálně si užíváme dovolenou v zahraničí, tak bych Vám aspoň takto ráda poděkovala za vaši pomoc s vyřízením úvěru a velmi laskavý a profesionální přístup. Velmi ráda Vás doporučím svým kolegyním a přátelům. Díky vaší pomoci se podařilo dům koupit i v situaci, která se nám zdála neřešitelná.

Martina Kopáčkovákadeřnice, Kopřivnice

Nevěděli jsme si rady při zajištění hypotéky a obrátili se na vás. Momentálně už bydlíme ve svém a jsme velmi spokojeni nejen s novým bytem. Děkujeme za skutečně osobní, laskavý a profesionální přístup. Zprostředkování hypotéky přes vás proběhlo vše hladce a bez nervů. Pokud budeme v budoucnu opět řešit otázku bydlení, určitě se na vás znovu rádi obrátíme.

Jan NovotnýIT specialista, Nový Jičín

Řešení hypotéky přes pana Cába Vám mohu z osobní zkušenosti doporučit. Skvělé jednání, rychlá příprava i realizace hypotéky. Byl jsem velmi mile překvapen s korektností a lidským přístupem. Takto si představuji férové jednání. Děkuji Petr.

Petr Opálkapodnikatel, Nový Jičín