Hypoteční centrum Nový Jičín

Je to skvělý pocit, když děláte, co vás baví a dokážete tím pomáhat lidem kolem sebe. Smyslem naší práce je budovat s vámi dlouhodobé vztahy, být vám oporou a vytvářet tak stabilní partnerství. Nic nás nenaplňuje více než potkávat na ulici lidi, kteří vás mile pozdraví, obdaří vás úsměvem či vám opětovně poděkují, že jste jim pomohli vybudovat jejich domov. Naše práce je pro nás velkým koníčkem i vášní…

Na základě těchto zkušeností vzniklo v Novém Jičíně první Hypoteční centrum svého druhu s výjimečným přístupem ke klientům.


Co Vám partnerství s námi přinese?

 • Profesionální odbornou péči

  Naši specialisté mají dlouholetou praxi v oboru, na základě svých znalostí a zkušeností jsou kompetentní Vám pomoci s řešením vašich potřeb s online podporou po celé ČR.
 • Srovnání nabídek bankovních ústavů

  NA MÍRU Vám vypracujeme srovnání většiny bank na trhu a společně vybereme nejvýhodnější nabídku pro financování Vašeho bydlení.
 • Úrokovou sazbu od 2,49%

  Silné postavení na regionálním trhu nám umožňuje pro klienta vyjednávat nejvýhodnější možné podmínky.
 • Úvěr bez poplatku

  Šetříme peněženky našich klientů. U našich obchodních partnerů vyjednáváme hypotéky bez poplatků a další benefity pro vás.
 • Úsporu času

  Klíčovou předností naší služby je úspora drahocenného času našich klientů. Vše zařídíme za Vás.
 • Následnou péči při a po čerpání úvěru

  Sjednáním hypotéky pro nás nic nekončí. Poskytneme vám i následnou péči po čerpání vašeho úvěru.

Služby našich specialistů poskytujeme v rámci celé ČR. 
Můžete si ihned rezervovat termín pro osobní setkání nebo online konzultaci.


Naše zaměření

Naším přáním je být vaším stabilním partnerem při řešení potřeb vašeho bydlení. Klíčem k tomuto úspěchu je dlouhodobá spokojenost našich klientů. Vždy tedy maximalizujeme své úsilí, abychom mohli splnit Vaše přání. Největší odměnou a naplněním je pro nás vidět, jak se vaše sny stávají skutečností.


Spokojenost klientů je naší vizitkou

Řešení hypotéky přes pana Cába Vám mohu z osobní zkušenosti doporučit. Skvělé jednání, rychlá příprava i realizace hypotéky. Byl jsem velmi mile překvapen s korektností a lidským přístupem. Takto si představuji férové jednání. Děkuji Petr.

Petr Opálkapodnikatel, Nový Jičín

Nevěděli jsme si rady při zajištění hypotéky a obrátili se na vás. Momentálně už bydlíme ve svém a jsme velmi spokojeni nejen s novým bytem. Děkujeme za skutečně osobní, laskavý a profesionální přístup. Zprostředkování hypotéky přes vás proběhlo vše hladce a bez nervů. Pokud budeme v budoucnu opět řešit otázku bydlení, určitě se na vás znovu rádi obrátíme.

Jan NovotnýIT specialista, Nový Jičín

Úvěr úspěšně ukončen, nyní probíhá čerpání úvěru. Momentálně si užíváme dovolenou v zahraničí, tak bych Vám aspoň takto ráda poděkovala za vaši pomoc s vyřízením úvěru a velmi laskavý a profesionální přístup. Velmi ráda Vás doporučím svým kolegyním a přátelům. Díky vaší pomoci se podařilo dům koupit i v situaci, která se nám zdála neřešitelná.

Martina Kopáčkovákadeřnice, Kopřivnice