Otevření nového Hypotečního centra v Novém Jičíně

Hypoteční centrumZvoní budík. Zamáčknu ho, ale on si nedá říct a za pět minut znova.  Rozlepuji oči, ranní hygiena a bytem voní káva. Usrkávám a otevírám diář. Je 1. září 2015 a do otevření nového Hypotečního centra v Novém Jičíně zbývá už jen pár dní. Je třeba toho ještě spoustu zajistit, aby se 5.9.2015 mohly otevřít dveře pro první zájemce.

Takto v posledním měsíci začínal každodenní ranní rituál. Nelekejte se, nebudu vám popisovat každý den. Avšak rád vzpomínám na tyto dny, kdy tvoříme pro občany na Novojičínsku něco nového, nevšedního a zcela odlišného.

Vzniká tu nové Hypoteční centrum, které má velké ambice a už teď víme, že jeho otevření bude velkou událostí, která pomůže novojičíňanům řešit jejich potřeby při pořizování svého vlastního bydlení, ať už půjde o koupi bytu, rodinného domu, či jeho výstavby.

Možná vás napadá otázka, proč nějaké hypoteční centrum, když tu máme banky a stavební spořitelny. Správná otázka. Přeci každý si může zajít do své banky a tam mu rádi pomohou s hypotečním úvěrem. To ano, s tím souhlasíme. Většinou však kmenová banka, kde máme svůj účet dlouhodobě, nenabídne vždy nejlepší podmínky, které může klient získat.

Hypoteční trh je dneska velmi obsáhlý. Vyznat se ve všech problematikách je většinou hodně těžké a pro laika skoro nemožné. Navíc, hledání nevhodnějších podmínek pro daný hypoteční případ stojí spoustu času, stresu a nakonec i peněz. Koneckonců dostat se k té nejlepší nabídce je většinou nemožné. A víme nakonec, jestli skutečně jsme jako klienti získali tu nejlepší možnost?

Tato problematika nás přivedla na myšlenku, vytvořit pro klienty místo, kde dostanou ucelené a obsáhlé informace o veškerých možnostech financování jejich bydlení. Vytvoříme takové místo, které lidem ušetří především čas a peníze. Místo, kde během pár minut získají aktuální nabídky a srovnání  více než 10 bank. Navíc při společné kávě jim vytvoříme plán financování jejich vysněného bydlení.

Proto vzniká nové Hypoteční centrum pro Nový Jičín.

Jeho otevření jsme symbolicky směřovali na den Slavností města Nového Jičína. Vybraní návštěvníci těchto slavností byli obdarováni našimi hosteskami speciálním voucherem, který je opravňoval k získání částky 4000 Kč. Jak již bylo zmíněno v úvodu, vytvořili jsme zcela nevšední a odlišné hypoteční centrum, které svým klientům dává víc. Pokud se vám však nepodařilo získat speciální voucher na zmíněných slavnostech, nemusí vám to být líto. Mnohem přínosnější pro vás bude možnost získat náš eBook o hypotékách zcela zdarma. Ušetří vám do budoucna více než 4000 Kč.

Hypoteční centrum najdete v blízkosti městské tržnice Nového Jičína. Toto místo bylo vybráno tak, abyste k nám vždy našli cestu a cítili se komfortně. Smyslem naší práce je budovat s vámi dlouhodobé vztahy, být vám oporou a vytvářet tak stabilní partnerství.

Hypoteční centrumTěšíme se na vaši návštěvu u nás. Jsme připraveni vám pomoci s financováním vašeho bydlení. Spokojenost klientů je naším důležitým faktorem. Zakládáme si na tom, že naši klienty jsou hýčkáni a rozmazlováni.
Však se sami přijďte přesvědčit a realizovat vaše sny o bydlení u nás.

Komentáře