Dáme Vám to, o co si řeknete

Dáme vám to

Před dvěma měsíci jsem se setkal s panem Petrem. Potřeboval řešit financování bydlení při výstavbě rodinného domu. Už byl unavený z toho věčného telefonování a návštěv jedné banky za druhou. Nakonec se nikde nedohodl na solidních podmínkách a přesném plánu jeho potřeb. Seděli jsme na terase jedné restaurace, popíjeli kávu a vytvářeli plán jeho financování výstavby vysněného domu.

Neuběhl ani měsíc a už jsme seděli společně ve vybrané bance a uzavírali hypoteční úvěr a podmínky čerpání prvních prostředků na výstavbu. Nezapomenu na ten blažený výraz spokojenosti a úlevy pana Petra, který jsem viděl v jeho tváři, když jsme opouštěli banku. Za pár dnu mi volal, že stavba je bez problémů zahájena a už se těší, jak bude bydlet „ve svém“ za rozumnou cenu.

Takhle začíná příběh jedné proměny životního snu v realitu. A právě tyto příběhy vytváříme v našem Hypotečním centru v Novém Jičíně. Moc nás těší, že následně dostáváme podobné reference a poděkování, jako od pana Petra.

reference pan Petr

Pořízení vlastního bydlení je radostný okamžik v životě každého jedince. V dnešní době je většina nemovitostí pořizována prostřednictvím úvěru na bydlení. Na současném trhu ovšem působí celá řada společností, každá z nich dále nabízí několik úvěrových produktů. Pro obyčejného člověka, který má vlastní práci, rodinu, děti, koníčky a další aktivity, je tedy téměř nemožné porovnat jednotlivé společnosti. Natož ještě jejich úvěrové produkty.

Dáme vám to, o co si řeknete

Většina lidí se tedy řídí aktuálně probíhající reklamní kampaněmi v televizi, na internetu či v kamenných pobočkách bankovních ústavů, kde momentálně mají vedený běžný účet. Lákají je na výhodné úrokové sazby, které jsou údajně „ pro všechny „. Poté co navštíví kontaktní místo ovšem zjistí, že je údajná sazba pro všechny podmíněna řadou dalších podmínek, nebo ji dokonce vůbec nezískají.

Bohužel se často stává situace, kdy klient odchází z banky s tím, že jeho úroková sazba či splátka hypotéky, je většinou poměrně vyšší, než hovoří reklamní akce jednotlivých peněžních ústavů. Takoví klienti se pak obracejí na nás, s žádostí o nějaké řešení. Většinou je už pozdě a je tak třeba čekat na období, kdy je možné bez velkých sankcí nastavené podmínky změnit.

Proto bychom chtěli poradit vám, kteří přemýšlíte o financování svého vysněného bydlení, nebo chcete upravit a změnit váš dosavadní úvěr na bydlení, že ne vždy dostanete ty nejlepší podmínky tam, kde už dlouhodobě máte svůj účet.

Naši klienti, kteří už přes nás realizovali své úvěry na bydlení, si především cenili těchto uvedených faktů, kvůli kterým nás vyhledali:

  • Klientům vypracujeme srovnání jednotlivých možností, jak lze jejich záměry realizovat.
  • Díky silnému postavení na regionálním trhu vyjednáváme pro klienty nejvýhodnější možné podmínky.
  • Klienty vedeme postupnými krůčky až k realizaci úvěru a následně jim poskytneme i nadstandardní péči po vyřízení úvěrového případu. Celý proces pečlivě naplánujeme ještě před jeho realizací, poté vše průběžně hlídáme a kontrolujeme tak, aby vše zdárně proběhlo dle plánu. 
  • Celý proces je pro klienty zdarma a navíc od nás ještě získají v probíhajících kampaních finanční odměny.
  • V rámci spolupráce s regionálními partnerskými společnostmi zajišťujeme pro klienty komplexní spektrum služeb potřebných k výstavbě či rekonstrukci nemovitostí, koupi či prodeji nemovitosti a dalších právních úkonech.
  • Poskytujeme nadstandardní odbornou péči budovanou dlouholetými zkušenostmi v oboru.
  • Tam kde ostatní končí, my realizujeme dál. Je velmi jednoduché říct klientovi, že si vlastní bydlení nepořídí, protože nedostane úvěr. My ovšem dokážeme pomoci téměř každému klientovi si tento sen splnit. 
  • Šetříme peněženky našich klientů. Jsme schopni vyjednávat nadstandardní úrokové sazby, hypotéky bez poplatků a další benefity.
  • Díky Hypotečnímu centru v Novém Jičíně tvoříme pro klienty stabilního regionálního partnera, kde mohou řešit své potřeby  spojené s bydlením.

Zkrátka a dobře, dáme vám to, o co si řeknete.

Určitě vás napadá spousta otázek, zda to tak skutečně je a jestli to není zase nějaký reklamní tah. My se takovýmto reklamním tahům vyhýbáme. Osobní setkání s naším specialistou vás přesvědčí o tom, zda je naše férové a pravdivé jednání skutečné.

Pokud však nemáte momentální potřebu financovat své bydlení, občas se přijďte podívat na naše webové stránky. Neustále se rozšiřujeme a budou zde přibývat hodnotné informace a zajímavé články. Vždy zde objevíte kampaň, která může vám nebo lidem z vašeho okolí pomoct při realizaci vysněného bydlení.

Další zajímavé a aktuální informace najdete také na našem facebooku. Vaší podpory si vážíme.

Komentáře